KURS STACJONARNY W BYDGOSZCZY

Canva dla zaawansowanych
Photopea, CapCut + automatyzacja AI

To szkolenie skierowane jest do doświadczonych wędrowców ścieżkami wirtualnych krain, którzy już eksplorowali zakamarki Canvy. Pragną jednak zgłębić zarówno jej magiczne moce, jak i poznać inne darmowe programy CapCat czy Photopea, służące na przykład do tworzenia rolek z automatycznymi podpisami, czy programy graficzne, które rozszerzają horyzonty Canvy, umożliwiając dla przykładu płynne łączenie obrazów.

Jeśli nie masz doświadczenia z Canva zobacz tutaj ...

Gdzie?
W Bydgoszczy (ul. Pes​talozziego)
Kiedy?
24 sierpień 2024
Cena promocyjna: 500 zł (do 2024-07-31)
Cena regularna: 600 zł


28 wrzesień 2024
Cena promocyjna: 500 zł (do 2024-09-14)
Cena regularna: 600 zł


KUP TERAZ

Nie cze​kaj!  Zarezerwuj miejsce już dziś!


KUP TERAZ

Parę słówek  
O prowadzącej 

Od czternastu lat pracuję jako informatyczka, specjalizując się w tworzeniu stron internetowych w agencji reklamowej. Canva jest narzędziem, którego często używam do projektowania graficznego w ramach moich zawodowych obowiązków. Pomysł na organizację szkolenia "Canva PRO + AI" zrodził się z potrzeb mojej koleżanki, która napisała mi wiadomość o treści: Madzia bo w sumie ja w Canvie już się dość dobrze orientuję, ale mogłabyś zrobić szkolenie takie PRO, wiesz takie z "wisienkami na trocie" 🙂

Zaczęłam zastanawiać się nad tymi wisienkami i stwierdziłam, że wiem czego mi osobiście brakuje w Canvie. Postanowiłam połączyć zatem te brakujące opcje z tymi, które opierają się na sztucznej inteligencji dostępnych w Canva, ale nie są wykorzystywane przez większość użytkowników. Przez lata pracy z Canvą zdałam sobie sprawę, że istnieje wiele niewykorzystanych możliwości, które mogą znacznie ulepszyć proces tworzenia i dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego z nas.

Opinie moich klientów

Jak tu nie polecić! Magda jest bardzo profesjonalną i rzetelną specjalistką! Szuka najlepszych rozwiązań i jest bardzo zaangażowana! Jestem urzeczona jej życzliwością i ludzką chęcią wsparcia i pomocy! Magda nie zostawi Cię na lodzie w połowie projektu z rozgrzebanym tematem! Wręcz przeciwnie - jest niesamowitym IT oparciem i grą z Tobą do końca choćby czas konsultacji minął. Taką etykę i kulturę pracy to teraz ze świeczką szukać. Serio! Ogromnie polecam i będę polecać! Magda, dziękuję!  

Joanna Kot
Psychoterapeutka w: Droga Kobiety

Jestem bardzo zadowolona i polecam na 100 %. Bardzo profesjonalna, merytoryczna współpraca, a przy tym bardzo sympatyczna i sprawna. Pani Magda bardzo dobrze rozumie indywidualne potrzeby osoby, potrafi optymalnie dopasować zakres działań i grafiki. Służy pomysłowymi rozwiązaniami, których sama nie byłabym w stanie stworzyć. Specjalista na 101%!
 

Magdalena Lena
Dietetyk Kliniczny, SOIT PRO
Psychodietetyk
Właściciel Diet-Medicus

Moja współpraca z Magdą trwa już długo. Jest dla mnie ogromnym wsparciem, nauczycielką, przewodniczką po ścieżce Internetu. To ona stworzyła stronę internetową mojej Szkoły, czytelną, intuicyjnie przejrzystą i piękną. To Madzia z anielską cierpliwością merytorycznie uczyła mnie stawiać pierwsze kroki w świecie mediów i nadal to robi. Jej profesjonalizm i ogromne zaangażowanie jest nieocenione. Zainspirowała mnie i stworzyła program pakietów lekcji online za, który jestem ogromnie wdzięczna. Zawsze gotowa pomóc, wyjaśnić i rozwiązać problem!
MADZIU OGROMNA WDZIĘCZNOŚĆ
 

Katarzyna Szyńska
Właścicielka Szkoły Jogi Katarzyny Szyńskiej

Współpraca z Umka Design jest nieoceniona! Magda uratowała moją stronę internetową wykonaną przez dużą firmę marketingową, która za każde najmniejsze poprawki wystawiała mi ogromne faktury. Ponieważ strona była autorska, nikt inny nie chciał podjąć się współpracy. Kiedy już byłam gotowa poddać się i zlecić komuś innemu wykonanie strony od początku, poznałam Magdę, która zmieniła ją z niewygodnego narzędzia na taką przyjazną w obsłudze. Dla Magdy nie ma zadania, z którym nie mogłaby sobie poradzić, a co najważniejsze, nasz kontakt jest zawsze przyjazny i naturalny, a stawki bardzo uczciwe. Magda jest prawdziwą pasjonatką tego, co robi, a tam, gdzie jest prawdziwa pasja, tam najlepsze efekty pracy! Dziękuję!
 

Patrycja Sadowska
Właścicielka ​Ayu Healing
Specjalistka Ajurwedy

UMKADESIGN to profesjonalizm i doskonała współpraca z klientem.

Ciekawe pomysły i niezawodność w każdym calu.

Pani Magdo, bardzo dziękuję!
 

Daria Ługowska
Lekarz diabetolog w: Diabetolog - Specjalistyczna Praktyka Lekarska Daria Ługowska
Zobacz wszystkie opinie na Facebook
Zobacz wszystkie opinie na Google

INNE szkolenia stacjonarne

Reklamy Facebook

ZOBACZ INFORMACJE

Canva od podstaw

ZOBACZ INFORMACJE